Wzór druku do szczepienia na covid
Plakat _dla _DRIVE _THRU _IKP _koronawirus _50x70-druk.pdf 5.14MB.Instrukcja do kwestionariusza dla personelu kwalifikującego do szczepienia przeciw COVID-19 Stanowisko konsultanta krajowego w dziedzinie medycyny rodzinnej, konsultanta krajowego w dziedzinie pediatrii, Polskiego Towarzystwa Medycyny Rodzinnej, Polskiego Towarzystwa Wakcynologii dotyczące sposobu kwalifikacji osób dorosłych do szczepień masowych przeciwko COVID-19Szczepionki przeciw COVID-19 zawierające mRNA nie są preparatami „żywymi" iz punktu widzenia bezpieczeństwa można je podawać pacjentom tej grupy.. Nowa jest też grupa medyków, która jest uprawniona do kwalifikowania na nie pacjentów - teraz będą to robić nie tylko lekarze.Wzór nr 1. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz wyrażenie na nie zgody.. W każdym województwie, od 1 do 3 maja, stanie specjalny punkt szczepień.. Z listy dokumentów wybierz Szczepienie Covid-19.. Niniejszym oświadczam, że zamierzam dobrowolnie poddać się szczepieniom przeciwko COVID-19.. Aplikacja mobilna „Zaszczepieni" umożliwia potwierdzenie, że ktoś, kto pokazuje nam kod QR , jest rzeczywiście zaszczepiony.Materiały informacyjne dla szpitali i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19.. rozporządzenia; p. ryc. )..

Koronawirus: szczepienia i ważne informacje.

Wzór nr 3. a Oświadczenie przedstawiciela ustawowego/opiekuna faktycznego* dotyczące wykorzystania szczepionki dostarczonej przez niego.. Wprowadzone zmiany dotyczą zgłaszania NOP po wszystkich dostępnych w Polsce szczepionkach.. 3 _Plakat _rozkladowka.pdf 1.10MB Wynik testu na COVID-19 na Internetowym Koncie Pacjenta.. W pierwszej kolejności szczepione będą osoby z grup priorytetowych, następnie wszyscy chętni, którzy od 15 stycznia będą mogli umawiać się na konkretny termin poprzez m.in. infolinię 989.Aktualny kalendarz szczepień przeciw COVID-19 na 2021 rok.. Pobierz.. Stosowane obecnie w Polsce szczepionki przeciwko COVID -19 Comirnaty i Moderna wymagają podania dwóch dawek w odstępie minimum 21 dni.Na końcu umieszczone jest oświadczenie: "Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. U osób z niedoborami odporności, w trakcie leczenia immunosupresyjnego, skuteczność szczepienia (szczególnieKwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego dla osoby dorosłej jest już dostępny na stronie rządowej gov.pl i stanowi załącznik do rekomendacji Zespołu ds. Nowa wersja kwestionariusza jest uniwersalna i obowiązuje wszystkie osoby kwalifikujące do szczepienia przeciwko COVID-19.Lista leków refundowanych na 1 maja 2021 r. 2021-04-22 dot..

Szczepienia przeciw COVID-19 — pytania pacjentów.Do szczepienia przeciw COVID-19 kwalifikować będzie lekarz na postawie badania i wywiadu z pacjentem.

Ankietę nadal trzeba wypełnić przed szczepieniem.. KLIKNIJ.. Nadmieniam, że jestem świadomy, że w celu realizacji szczepień związanych przeciwdziałaniem COVID-19 moje dane osobowe w postaci nr PESEL zostaną przekazane do szpitali podległych Ministrowi Zdrowia.Szczepienie przeciw Covid-19- druk do pobrania.. Prosząc o wydruk papierowy kodu w punkcie szczepień bezpośrednio po zaszczepieniu drugą dawką lub podczas wizyty u lekarza.. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Zapoznaj się z regulaminem usługi i zaakceptuj go, następnie wybierz Dalej.19.04.2021.. PobierzKorzystanie z naszej witryny oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu.. Udostępniamy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dla lekarzy i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID -19, a także materiały dla punktów szczepień.Plakat _ogólny _A3 _ZH.pdf 0.25MB Plakat koronawirus - rozkładówka.. Szczepienia ruszą 27 grudnia.. Instrukcja do kwestionariusza dla personelu kwalifikującego 16.. O szczepionceWstecz.Cyfrowy Zielony Certyfikat będzie dowodem na to, że dana osoba została zaszczepiona przeciwko Covid-19, uzyskała negatywny wynik testu na obecność koronawirusa lub wyzdrowiała po Covid-19.14..

Na podstawie udzielonych odpowiedzi w kwestionariuszu wywiadu przesiewowego, lekarz może podjąć decyzję, czy pacjent ...W poniedziałek 25 stycznia ruszają szczepienia przeciwko COVID-19 dla seniorów.

Do 10 maja wszystkie osoby pełnoletnie będą miały już wystawione e-skierowania.. Osoby zapisane na szczepienie covid-19 prosimy o pobranie Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz uzupełnieniem go przed wizytą w przychodni.Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19 Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące tego szczepienia i je zrozumiałam/ zrozumiałem.Zaświadczenie o szczepieniu przeciw COVID-19.. W każdym momencie można dokonać zmiany ustawień Państwa przeglądarki.. Zobacz politykę cookies.. Pozostałe zasady i kryteria rozpoznawania NOP pozostają bez zmian.Szczepienie przeciw COVID-19 to dobry plan na majówkę!. Jeśli Twój rocznik ma już e-skierowanie, możesz bez rejestracji zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson & Johnson.Od 30 kwietnia e-skierowanie na szczepienie przeciw COVID-19 będą otrzymywać osoby w wieku 39-18 lat.. Przed szczepieniem należy wypełnić kwestionariusz, na podstawie którego lekarz zdecyduje, czy dany pacjent .Dostępny jest również nowy wzór karty zgłoszenia NOP, która uwzględnia szczepienie przeciwko COVID-19 (załącznik nr 2 do ww.. Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli personelowi kwalifikującemu do szczepienia zdecydować czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy..

W momencie, kiedy szczepienia będą dostępne dla Twojej grupy wiekowej - dostaniesz maila na adres, który podałeś w powyższym formularzu.Nowy, zmieniony i uproszczony kwestionariusz będzie podstawą do kwalifikacji na szczepienie przeciwko COVID-19.

Szczepienie przeciwko.. Procedura kwalifikacji i zgłaszania do szczepienia rodziców dzieci urodzonych przedwcześnie, które wymagają hospitalizacji co najmniej przez okres powyżej 4 tygodni (dotyczy szczepienia wykonywanego szczepionką wyprodukowaną przez BioNTech and Pfizer)Druki informacyjne (Charakterystyka Produktu Leczniczego dla lekarza oraz Ulotka dla pacjenta) danego preparatu szczepionkowego będą dostępne na stronie Europejskiej Agencji Leków, po jego dopuszczeniu do obrotu w procedurze warunkowego dopuszczenia do obrotu (conditional marketing authorisation) oraz na stronie Będzie można z nich korzystać w procesie komunikacji oraz edukacji pacjenta planującego szczepienia przeciw COVID-192.Dodaj usługę.. Pobierz.. Na głównym ekranie aplikacji mObywatel wybierz Dodaj dokument (lub Dodaj swój pierwszy dokument - jeśli korzystasz z aplikacji pierwszy raz).. W tej chwili zgodnie z harmonogramem zapisy na szczepienia są wciąż otwarte dla osób powyżej 60. roku życia, zgodnie z wcześniejszym harmonogramem na szczepienia zapisywały się już osoby 48+ i nadal mogą to robić (roczniki 1973 i starsze).. Od poniedziałku 26 kwietnia ruszyły zapisy dla dwóch roczników dziennie.Obecnie kod QR może być przydatny przy wjeździe do Polski - od 28 grudnia 2020 r. osoby, które zostały zaszczepione przeciw COVID-19, nie są kierowane na kwarantannę.. Udostępniamy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dla lekarzy i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, a także materiały dla punktów szczepień.Kod QR potwierdzający zaszczepienie się przeciwko COVID-19 dwoma dawkami szczepionki można otrzymać na dwa sposoby: Korzystając z Internetowego Konta Pacjenta (IKP) lub z aplikacji mObywatel.. Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące .Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą w punkcie szczepień.. dowiedz się więcej.. Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. Dokument należy wypełnić przed wizytą u lekarza..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt