Formularze do szczepienia covid 19
Kwestionariusz do wypełnienia przed szczepieniem na Covid-19.. Wypełnić formularz.. Rejestracja poszczególnych grup wiekowychMinisterstwo Zdrowia opublikowało nowy, zaktualizowany kwestionariusz wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciwko COVID-19 osoby dorosłej (p. ryc.).. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 dostępny jest na oficjalnej stronie Szczepimysię.pl (zakładka materiały informacyjne dla szpitali) [ obowiązuje od 09.04.2021 ].Formularze zgłoszeniowe do szczepienia przeciw COVID-19 Utworzono: 18 December 2020 Uprzejmie informuję, że na stronach szpitali węzłowych są do pobrania formularze zgłoszeniowe do szczepienia przeciw COVID-19.Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 Informacje dla placówek Przewodnik COMIRNATY dotyczący właściwego przechowywania, postępowania i podawaniaZgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19 Poniżej link do formularza dot.. CorminatyKwestionariusz przed szczepieniem przeciw COVID-19 dla pacjenta.. Od 14 maja w stolicy uruchomiona będzie również specjalna linia autobusowa kursująca z centrum do punktu szczepień.. zgłoszenia chęci szczepienia przeciw COVID-19 zostaną udostępnione niezwłocznie po przekazaniu Politechnice Warszawskiej aktualnej bazy osób uprawnionych do szczepienia, wygenerowanej z systemu POL-on..

Przed przystąpieniem do szczepienia, należy wypełnić kwestionariusz kwalifikacyjny.

Odpowiedzi będą wykorzystane przez lekarza w czasie kwalifikacji do szczepienia.Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 Kwestionariusz należy wypełnić przed wizytą w punkcie szczepień.. Stosowanie szczepionek przeciwko COVID-19.Szczepienia seniorów na COVID-19: dokumenty i niezbędne przedmioty Co trzeba zabrać ze sobą na szczepienie?. Informacje dla pacjenta.. Najpierw szczepić się zaczęli seniorzy.Wypełnienie formularza jest niezbędnym etapem w procesie rejestracji na szczepienie przeciwko COVID-19.. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19.. Prosimy o uważne wypełnianie rubryk w szczególności pola z numerem telefonu kontaktowego, który będzie wykorzystywany w celu umówienia terminu wizyty w placówce służby zdrowia.Podaż szczepionek przeciw COVID-19 jest ograniczona i szczepienia odbywają się zgodnie z ustalonymi fazami priorytetowymi zaleconymi przez Grupę Doradczą ds. COVID-19 w stanie Massachusetts..

Nowa wersja kwestionariusza jest uniwersalna i obowiązuje wszystkie osoby kwalifikujące do szczepienia przeciwko COVID-19.

- Dowód osobisty, posiadaną dokumentację medyczną, jeśli szczepienie odbywa się w innej placówce, spis zażywanych leków, okulary, jeśli słabo widzi - wylicza lekarka Porozumienia Zielonogórskiego.Rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 na Internetowym Koncie Pacjenta.. Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli personelowi kwalifikującemu do szczepienia zdecydować czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.Formularze dla strażaków do szczepień na Covid-19 Poniżej formularze do pobrania i wypełnienia dla strażaków chętneych do szczepień na Covid-19.. Czytaj też: COVID-19.. Pobierz2.1.. red.) sugeruje się, aby szczepienie wykonać po okresie organogenezy,Zaloguj się na Twoje Internetowe Konto Pacjenta, wybierz „Profilaktyka", a następnie „Szczepienia" i znajdziesz informację o przebytym szczepieniu przeciw COVID-19 i kod QR.. W momencie,.Chcesz się zaszczepić przeciw COVID-19?. Jeśli masz mniej niż 60 lat.. Należy w niego kliknąć, zostaniemy przekierowani do dokumentu.. e-rejestracjaUdostępniamy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dla lekarzy i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, a także materiały dla punktów szczepień.. Formularz zgłoszeniowy na stronie: /.. Podać: imię i nazwisko, numer PESEL, adres mailowy, kod pocztowy i opcjonalnie numer telefonu.szczepienia osoby dorosłej przeciw COVID-19 Kwestionariusz powinien być wypełniony przez pacjenta Kwestionariusz pomaga zidentyfikować trwałe przeciwwskazania oraz obszary, które wymagająZarejestruj się na szczepienie przeciw COVID-19 Poniżej przedstawiamy aktualny harmonogram rejestracji oraz informacje dla osób z poszczególnych grup wiekowych..

Dostaniesz kwestionariusz, który należy wypełnić przed wizytą u lekarza.Jak zgłosić gotowość do szczepienia przeciw COVID-19?

Należy w nim podać swoje imię, nazwisko, numer PESEL, kod pocztowy miejsca zamieszkania, adres e-mail oraz .Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. Przed samym szczepieniem każdy strażak który ma zostać poddany szczepieniu powinien mieć przy sobie te 2 wypełnione formularze oraz dowód osobisty.By zgłosić się na szczepienie przeciw Covid-19, trzeba wypełnić specjalny formularz internetowy.. Wzór nr 3. a Oświadczenie przedstawiciela ustawowego/opiekuna faktycznego* dotyczące wykorzystania szczepionki dostarczonej przez niego.. KLIKNIJ.. Wypełnienie formularza jest niezbędnym etapem procesu rejestracji na szczepienie przeciwko COVID-19 i jednoczesną deklaracją chęci przystąpienia do szczepienia.Zgodnie z Narodowym Programem Szczepień przeciw COVID-19 choroby płuc, a także POCHP nie są przeciwskazaniem do szczepienia przeciw COVID-19.. Osoby, które mają już wygenerowane e-skierowania na szczepienie przeciw COVID-19 mogą już na swoim Internetowym Koncie Pacjenta (pacjent.gov.pl) wyszukać i wybrać dogodny dla siebie termin szczepienia.Wyszukiwarka terminów i punktów szczepień pozwala też zawęzić wybór do konkretnej (jednej lub kilku .Znajdują się tam także formularze aplikacyjne dla personelu medycznego oraz przekierowania do stron, gdzie można dokonać rejestracji na szczepienie..

W nowej wersji kwestionariusza: dodano pytanie:Pojawi się formularz zatytułowany "Zgłoszenie chęci szczepienia przeciw COVID-19".

Odpowiedź na poniższe pytania pozwoli lekarzowi zdecydować, czy można u Pani/Pana wykonać w dniu dzisiejszym szczepienie przeciw COVID-19.. Pobierz.. Pełnomocnicy wojewodów do spraw szczepień; Mapa punktów szczepień; Lista szpitali węzłowych; Wyjazdowe punkty szczepień dla tzw. pacjentów leżących; Punkty szczepień drive-thru - jak to działa?. Transport na szczepienia; Raport szczepień przeciwko COVID-19; Informacje dla cudzoziemcówE-rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 Umów się na szczepienie, korzystając z e-rejestracji.. Znajdują się tam informacje o stanie pacjenta - o wszystkich chorobach przewlekłych, przyjmowanych lekach oraz o wcześniejszych reakcjach alergicznych na leki, inne szczepionki czy zastrzyki.Dlaczego warto się zaszczepić przeciwko COVID-19?. Formularz jest dostępny na stronie:.Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt