Skarga na kierowcę autobusu ztm
ZTM Gdańsk Punkt Obsługi Klienta nr 3.Do ZTM wpłynęła skarga na kierowcę MPK, który nie otworzył drzwi niepełnosprawnej staruszce.. Został upomniany i straci premię.Podaj szczegóły zdarzenia i dane osobowe.. Kierowca przyjął pieniądze za bilet po czym stwierdził , że nie ma jak wydać, biorąc resztę dla siebie.. Pisemne skargi, w tym na prowadzących pojazdy, są przyjmowane w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM.. Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.. Dane kontaktowe: tel.. Skargę można złożyć także z wykorzystaniem formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej ZTM, w zakładce KONTAKT → napisz do nas.. 23 Kierowca autobusu linii 91 odmówił pasażerowi sprzedania 10 biletów.mpk wrocław; skarga mpk; skarga na kierowcę; skarga na motorniczego; skarga bilety; mpk wrocław kontakt Dzięki sile internetu udało się odnaleźć i podziękować pomocnemu pasażerowi.Skargi na kierowców KZK GOP - czego dotyczą najczęściej?. Przykład: na przystanek przy dworcu podjeżdża autobus lini 113 pasażerowie wsiadają kierowca zamyka drzwi i natychmiast zmienia numer autobusu na 112 .Nie można już wysiąść bo drzwi nie otworzy.Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku.. "Przyciął torbę mojej mamie i z nią odjechał"Wprowadź szukane hasło i naciśnij klawisz enter: wyszukaj.. Nasz Czytelnik złożył skargę w warszawskim Zakładzie Transportu Miejskiego na zachowanie kierowcy autobusu..

Kolejny przykład znieczulicy kierowcy autobusu.

- Przelała się czara goryczy.. Moja znajoma (pisze w jej imieniu), chciałaby się dowiedzieć, w jaki sposób, może zgłosić skargę na kierowce autobusu linii 103 w Jastrzębiu Zdroju.. Dość tolerowania chamstwa i złego traktowania pasażerów.. Gdańsk, Stanisława Wyspiańskiego 9A.. Witam.. Wszystko opisał jeden z pasażerów - pan Rafał na grupie Białołęka - Platforma Sąsiedzka.Do ZTM należy się także skierować, jeśli chcesz zaproponować inny przebieg linii, utworzenie nowego połączenia.. Oczywiście skarga nie może być anonimowa - trzeba ją podpisać imieniem i nazwiskiem.<br><br>Edytowany przez: AnalizyMZK, w: 06.12.2005 18:01archiwum.. 61 646 33 44 [email protected] Inne oddziały: ZTM Gdańsk ZTM Punkt Obsługi Klienta nr 2.. [ Komunikacja miejska ] 80-874 Gdańsk, Na Stoku 49.. Informujemy, że skargi niezawierające szczegółowych do rozpatrzenia danych takich jak numer linii, kierunek jazdy oraz czas zdarzenia, jak również danych osobowych osoby przesyłającej skargę, nie będą przez nas rozpatrywane.. W przypadku zgłoszeń nie spełniających wymogów formalnych, tj. nie zawierających danych personalnych i adresowych, wpływ korespondencji nie będzie zarejestrowany i skarga pozostanie bez odpowiedzi.Zawsze, gdy pasażer składa skargę na kierowcę autobusu, to trafia ona do przewoźnika, który realizował kurs..

Potrzebny będzie też numer autobusu, chociaż niekoniecznie.

ZTM Gdańsk Punkt Obsługi Klienta nr 4.. Gdańsk, Świętojańska 15.. Wszystko opisał jeden z pasażerów - pan Rafał na grupie Białołęka - Platforma Sąsiedzka.Środa 19 listopad o godz. 18:37 nr 2545 .. Autobus niskopodłogowy linii 510 z niewielkim opóźnieniem zbliża się do przystanku przy ul. Emilii Plater.. - Gdy wyprowadzałam wózek z autobusu kierowca zamknął drzwi, zakleszczając w nich .Rzecznik ZTM: kierowca nie powinien krzyczeć.. A A A: Rodzaj zgłoszeniaCzwartek (12.12), godz. 9.40.. Kierowca może zostać ukarany np. naganą lub karą finansową.Dane i telefony ZTM; Napisz do nas; Deklaracja dostępności serwisu ztm.waw.pl; Inspektor Ochrony Danych (IOD) Zespół prasowy; Spotkania z Dyrektorem ZTM; Pracuj w ZTM; Agent Mobilności - oferta dla firm; Współpraca - sprzedaż biletów; Wynajem powierzchniPisemne skargi, w tym na prowadzących pojazdy, są przyjmowane w Punktach Obsługi Pasażerów ZTM.. Kierowca, jeździ w sposób naganny, zdarzyło się, ze potrąciłby młodą kobietę, .Skarga pasażera na aroganckiego kierowcę nocnego autobusu [INTERWENCJA] Lublin.. Spóźnienia, omijanie przystanków i przytrzaskiwanie drzwiami to niestety codzienność.. Typowe burackie zachowanie jak dla większości kierowców ZTM.. 690 680 960Kierowca powinien w takiej sytuacji zatrzymać się i udzielić pomocy pasażerowi - komentowała w poniedziałek w ratuszu Anna Kowalska, dyrektor Zarządu Transportu Miejskiego w Rzeszowie i zapowiadała, że odwiedzi poszkodowaną pasażerkę wraz z Markiem Filipem, prezesem MPK, oraz kierowcą, którą ma przeprosić pasażerkę.Do rzeszowskiego MPK codziennie wpływają skargi na zachowanie kierowców..

Kierowca autobusu miał przyciąć torebkę jej mamy i z nią odjechać.

Dopiero zaczynasz swoją przygodę z tym zawodem i chcesz pokazać pracodawcy swoją motywację?. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie arogancki kierowca.Prosimy o złożenie skargi na piśmie w Biurze Obsługi Klienta MZK w godz. 7-16.. W przypadku zgłoszeń nie spełniających wymogów formalnych, tj. nie zawierających danych personalnych i adresowych, wpływ korespondencji nie będzie zarejestrowany i skarga pozostanie bez odpowiedzi.Kierowca autobusu linii 140 nie pozwolił podróżować matce z dzieckiem w wózku autobusem.. Skargę można złożyć także z wykorzystaniem formularza kontaktowego zamieszczonego na stronie internetowej ZTM napisz do nas.. Ten ją analizuje i przesyła odpowiedź, w której informuje, jak sprawa się zakończyła.. Kolejny przykład znieczulicy kierowcy autobusu.. Pisz do właściwej jednostki.Składam oficjalną skargę na kierowcę linii autobusu 815 o nr 553, który w dniu 18 lipca 2018r, w Katowicach Centrum o godz.16:30, wyszedł z autobusu i szarpał drzwi od mojego auta, które .ZTM Poznań reaguje na skargi pasażerów i zwiększa częstotliwość kursowania niektórych autobusów i tramwajówNajważniejsze wskazówki i sposoby na zainteresowanie pracodawcy znajdziesz w artykule: Jak napisać CV i list motywacyjny dla kierowcy (także autobusu)?.

Na szczęście pomógł jeden z pasażerów autobusu, który zwrócił torbę kobiecie.

Jedynie skargi mogą powstrzymać to buractwo.Są skargi, na które kierowcy muszą odpowiedzieć pisemnie bez względu na ich treść, na przykład na takie: - skarga na kierowcę na linii 55, pasażer biegł prawie pół kilometra, by zdążyć na autobus do Świdnika, a on mu uciekł sprzed nosa przed czasem (niestety ZTM nie zweryfikował, że autobus był do Europarku, opóźniony 13 min, a ten do Świdnika zjawił się na przystanku jakieś 3-5 min później).Skarga na kierowce autobusu.. Autobusy komunikacji miejskiej (JAKUB ORZECHOWSKI) Pan Michał zaplanował sobie nocną podróż miejską komunikacją ze Sławinka do Świdnika.. - Oczywistym faktem jest, że kierowca nie powinien przycinać drzwiami wsiadającej osoby niewidomej - odpowiada nam Igor Krajnow, rzecznik prasowy warszawskiego ZTM.Chciałam złożyć skargę na kursowanie autobusów 113 i 112 .. Zamieściliśmy je w dziale FAQ.. UWAGA.. Kto jest dla kogo - pyta oburzona użytkowniczka MM Rzeszów.Kierowca autobusu linii 140 nie pozwolił podróżować matce z dzieckiem w wózku autobusem.. Jednak zamiast się zatrzymać, dodaje gazuO dramatycznej sytuacji napisała jedna z mieszkanek Białołęki na sąsiedzkiej, facebookowej grupie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt