Formularz zwrotu zamówienia sinsay
ZWROTU DANE ZAMÓWIENIA ZWRACANY TOWAR KOD ZWROTU/ POWÓD ZWROTU: 1 - produkt niezgodny z oczekiwaniami 2 - opóźnienie dostawy / zmiana zdania itp.- dla Zamówień zrealizowanych po 1 września2020 roku, zwroty są możliwe w terminie 14 dni od daty dostawy zamówienia.. 3) Wejdź na stronę DHL i wypełnij formularz zamówienia odbioru przesyłki zwrotnej.. Nazwa produktu / Numer artykułu Liczba Przyczyna zwrotu 1)1.. Jest ona dostępna w panelu klienta w zakładce „moje zamówienia".. Paczkę ze zwrotem Sinsay trzeba wysłać na adres: LPP S.A. Esklep Sinsay.com ul.formularz zwrotu towaru numer zamÓwienia: .. data zamÓwienia: .. numer faktury/paragonu: .formularz zwrotu towaru numer zamÓwienia: .. data zamÓwienia: .. numer faktury.FORMULARZ ZWROTU ZAMÓWIENIA Imię: Nazwisko: Twój nr paragonu: Nazwa produktu Powód zwrotu (podaj numer) 1 2 3 4 5 6 Lp.. W przypadku płatności dotpay środki .FORMULARZ ZWROTU WWW.GEMRE.COM.PL - OBUWIE ONLINE Adres do wysyłki paczki: Wygonowa 22A Kobyłka, 05-230 UWAGA !. Jeśli chcesz wymienić produkt, najszybszym i najbardziej korzystnym dla Ciebie sposobem będzie dokonanie zwrotu i złożenie nowego zamówienia.. 2014 r. poz.827) odstępuję od umowy sprzedaży następujących towarówmiejscowość, data.. imię i nazwisko.. nr telefonu.. e-mailFORMULARZ ZWROTU TOWARU DATA ZAMÓWIENIA: EMAIL: PRZYCZYNA CENA BRUT TO ZWROTU Ošwiadczam, Že znane mi sq warunki zwrotu towaru okrešlone w Regulaminie sklepu..

Wypełnij formularze zwrotu do każdego zamówienia.

Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz w panelu klienta, po rozwinięciu szczegółów danego zamówienia, pod przyciskiem „zwrot".. Sklep Dstreet nie odbiera paczek nadanych za pobraniem.. Napisz nam co zwracasz.formularz zwrotu towaru numer zamÓwienia: .. data zamÓwienia: .. numer faktury/paragonu: .1) Oderwij Formularz zwrotu i wpisz kod, który najlepiej opisuje powód zwrotu.. ADRES ZWROTU TOWARU: FASARDI Dział Zwrotów i reklamacji ul. Warszawska 44/50 95-200 Pabianice JAK ZWRÓCIĆ PRODUKT?. Zapakuj produkty i dołącz fakturę (znajdziesz ją w panelu klienta, wchodząc w szczegóły zamówienia).. Zapakuj produkty do paczki i dołącz fakturę (znajdziesz ją w panelu klienta, wchodząc w szczegóły zamówienia), zamiast faktury możesz także dołączyć kartkę z ręcznie odnotowanym numerem .Wymiany towaru możesz dokonać w każdym salonie SINSAY w Polsce.. że nie przyjmujemy żadnych przesyłek odesłanych do nas za pobraniem.. Jeśli opłaciłeś za zamówienie przy odbiorze, to w formularzu zwrotu podaj numer rachunku bankowego, na które mamy zwrócić należność.Przygotuj produkt do zwrotu z oryginalnymi metkami oraz „Formularz zwrotu" lub zanotuj numer zamówienia..

Wypełnij formularz zwrotu.

W przypadku zwrotu w sklepie stacjonarnym Sinsay wystarczy dokument okazać na urządzeniu mobilnym.. Niniejszy Regulamin określa zasady sprzedaży Produktów za pośrednictwem Formularza Zamówienia, 4.Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni!. Powiedz nam gdzie przelać pieniądze.. Udaj się do dowolnego sklepu CCC.. UWAGI:9) Produkt - produkt opisany w Formularzu Zamówienia przez Sprzedawcę, 10) Formularz zamówienia - opis i prezentacja Produktu zawierający aktywne pola umożliwiające Klientowi złożenie Zamówienia na Produkty Sprzedawcy.. Adres zwrotów Sinsay.. Jeśli Twojego sklepu nie ma na liście - nadaj paczkę poprzez InPost SzybkieNadania.Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz w panelu klienta (po rozwinięciu szczegółów danego zamówienia, pod przyciskiem „zwrot").. Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i ponownym złożeniu nowego zamówienia.. Niniejszym informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy:Zapakuj każdy zwrot w osobne opakowanie np. papierową lub foliową torebkę.. Formularz zwrotu do pobrania tutaj: Wersja PDF Opisana powyżej uproszczona procedura w żaden sposób nie umniejsza ani nie wyklucza ustawowej możliwości odstąpienia od umowy zawartej na odległość.Formularz zwrotu towaru - zamówienia internetowe Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość: Oświadczam, że zgodnie z art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta (Dz. U..

Jak dokonać zwrotu?

Jeżeli zwracasz .Wypełnij formularz zwrotu, który znajdziesz w panelu klienta, po rozwinięciu szczegółów danego zamówienia, pod przyciskiem „zwrot".. Sprawdź selsey.pl/zwroty; Zwracany towar nie może być uszkodzony, a jego użycie może wynikać wyłącznie ze sprawdzenia jego cech, tj. kolorystyka, funkcjonalność itp.Oznacza to, że w przypadku zwrotu części zamówienia, koszt dostawy nie zostaje zwrócony.. (formularz ten należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy) Adresat: LPP S.A. Esklep Sinsay.com, ul. Jabłoniowa 46A, 80-175 Gdańsk.. Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.. Koszty przesyłek w przypadku zwrotu towaru wynikającego z błędnej realizacji zamówienia przez MAGAR pokrywa .zwrotnej do sklepu Dstreet na adres podany na dole formularza.. 2) Włóż Formularz zwrotu oraz produkty, które chcesz zwrócić, do torebki lub pudełka, w którym dostarczono zamówienie.. Drogi kliencie!. Na stronie dostępne jest również oświadczenie o odstąpieniu od umowy, które można wydrukować i wypełnić.. Do wysyłanej paczki należy dołączyć Formularz zwrotu oraz kopię faktury lub specyfikacji paczki.Jeśli opłaciłeś zamówienie przez internet, to zwrot pieniędzy zrobimy na rachunek, z którego zapłaciłeś..

Pamiętaj, aby włożyć Formularz zwrotu do paczki.

WYSŁANIE PACZKI NA INNY NIŻ POWYŻSZY, BĘDZIE SKUTKOWAŁO POWROTEM PACZKI.. Ją można .Poza rzeczami wewnątrz musi się również znaleźć się faktura.. z o.o., ul. Stefana Batorego 2, 05-870 Błonie, Pass.. Do każdego zwrotu dołącz fakturę ( sprawdź, gdzie ją znaleźć) lub kartkę z ręcznie odnotowanym numerem zamówienia.. Zwroty publikacji należy wysyłać na adres magazynu: Alfa Logis sp.. Resztą zajmą się pracownicy sklepu - na miejscu od ręki otrzymasz gotówkę (będziesz mógł również kupić inny produkt).Zwrotu możesz dokonać w terminie 14 dni od momentu odebrania zamówienia.. z o.o. z siedzibą w Łazach, w zakresie poniższych artykułów: Lp.. Włóż wszystkie zwroty do jednej paczki.. W formularzu na stronie szybkiezwroty.pl uzupełnij dane dotyczące zamówienia i kontaktu z Tobą.. Zapakuj produkty do paczki i dołącz fakturę (znajdziesz ją w panelu klienta, wchodząc w szczegóły zamówienia), zamiast faktury możesz także dołączyć kartkę z ręcznie odnotowanym numerem .Zamówienie można również odesłać do sklepu internetowego Sinsay.. NIE ODBIERAMY PACZEK WYSŁANYCH ZA POBRANIEM ORAZ NA NASZ KOSZT, JEŚLI WYŚLESZ DO NAS TAKĄ .FORMULARZ ZWROTU OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ Formularz należy wypełnić, podpisać czytelnie i dołączyć do paczki ze zwracanym towarem.. Razem z odsyłanym towarem należy wysłać wypełniony niniejszy formularz oraz otrzymany rachunek.. Aby przyspieszyć proces zwrotu warto wydrukować i dodać fakturę do paczki.Formularz odstąpienia od umowy.. (czytelny podpis Klienta) Created Date:FORMULARZ ZWROTU OŚWIADCZENIE O ODSTĄPIENIU OD UMOWY SPRZEDAŻY ZAWARTEJ NA ODLEGŁOŚĆ W SKLEPIE INTERNETOWYM homla.com.pl* ..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt