Formularz odstąpienia od umowy i zwrotu towaru doc
Termin jest zachowany, jeżeli odeślą Państwo rzecz .Odstąpienie od umowy poprzez formularz z zakładki [kupione] na koncie Allegro jest jednoznaczne z artykułem 27 praw konsumenta i jest wystarczające.. : (+48) 792 987 925, e-mail: kontakt @udanezakupyonlineFormularz zwrotu - odstąpienia od umowy.. Dane osoby składającej zamówienie imię i nazwisko: kod pocztowy: ulica: miejscowość: adres e-mail: Dane kontaktoweod umowy sprzedaży zawartej z firmą: ASPOL Agnieszka Antoniewska Świątniki 61, 95-200 Pabianice NIP.. Towar otrzymałem dnia: .. Numer konta na który proszę dokonać zwrotu mojego świadczenieFORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY (ZWROTU) ADRES ZWROTU TOWARU: Firma Handlowa „KLAUDIA" Konopka Klaudia Stanisław Dolny 400A, 34 -130 Kalwaria Zebrzydowska e-mail: [email protected] tel.. : +48 500 298 949, +48 506 211 850FORMULARZ ODSTAPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU (formularz ten nalezy wypetnié i odestaé tylko w przypadku checi odstqpienia od umowy) Oéwiadczenie wraz z towarem naležy wystaé na adres: FLOW Sudót Bartosz ul. Babiego Lata 9b/4b 53-020 Wroclaw Niniejszym informujq o moirn odstqpieniu od urnowy sprzedažy nastqpujqcych rzeczy:formularz zwrotu towaru FORMULARZ ZWROTU TOWARU Jeśli zdecydowałeś się na dokonanie zwrotu pamiętaj, że masz na to 14 dni od momentu dostarczenia towaru.. Niniejszym oświadczam, iż: 1..

Jesteś stroną umowy.

Na podstawie ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 r., poz. 827) odstępuję od umowy sprzedaży zawartej z firmą:Title: Microsoft Word - Formularz odstąpienia od umowy i zwrotu towaru.docx Created Date: 5/16/2017 8:13:55 AMFORMULARZ ZWROTU TOWARU.. Więcej informacji na temat prawa do odstąpienia od umowy zakupu znajduje się na naszej stronie internetowej.800 703 007 [email protected] 2014 r. poz. 827 ze zm.)), klientowi przysługuje prawo zwrotu towaru zakupionego przez internet w ciągu 14 dni od daty dostarczenia przesyłki, o ile towar jest w stanie niezmienionym (posiada oryginalne metki i .Konsument ma prawo zwrotu zakupionego towaru w terminie 14 dni licząc od dnia odstąpienia od umowy.. 608-329-978 niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od niniejszej umowy.. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.. - do: Autodoc GmbH, Josef-Orlopp-Straße 55, 10365 Berlin, Niemcy, Fax: +49 30 208 478 250, E-mail: [email protected] .pl.Warunki zwrotu (odstąpienia od umowy): Jeżeli jest Pani/Pan konsumentem, czyli Pani/Pana zakupy w Sklepie Internetowym Kontri.pl nie są związane bezpośrednio z działalnością gospodarczą lub zawodową, może Pani/Pan zrezygnować z zakupu ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki (objęcia towaru w posiadanie).Reklamacja usługi - odstąpienie od umowy przed upłynięciem terminu realizacji usługi Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość lub poza lokalem przedsiębiorstwa Wzory reklamacyjne usługi turystycznej :FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU Uzupełnij dokument i postępuj zgodnie z informacjami..

Data i podpisFormularz odstąpienia od umowy wzór doc. 19 kwietnia 2020 12:38Wzory.

DODAJ TOWAR Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Rzetelna Grupa Sp.. Sprzedawca lub usługodawca musi mieć możliwość identyfikacji od jakiej umowy chcesz odstąpić.. z o.o. Spółka Komandytowa zarejestrowaną w Warszawie (02-222) przy .. o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży .. że znane mi są warunki zwrotu towaru określone w Regulaminie sklepu.W wypadku odstąpienia od umowy proszę odesłać towary na adres: P.H.U.. Prosimy o staranne pakowanie wysyłanego do nas towaru w sposób, który uchroni go przed zniszczeniem podczas transportu.jeżeli plomba została usunięta.. Adres (kod pocztowy, miejscowość, ulica, nr domu): .. Dane kontaktowe (adres e-mail, telefon): .. Koszty odesłania towaru ponosi Kupujący (adres na górze obok loga).. Aktualnie stosujemy się do przepisów ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 .FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY I ZWROTU TOWARU (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) NUMER ZAMÓWIENIA: .. formularz odstąpienia od umowy wzór doc.pdf.. Od daty odstąpienia Adam ma 14 dni na zwrot przedmiotu - w tym wypadku liczyć się będzie jednak data nadania, a nie otrzymania przesyłki przez przedsiębiorcę.Odstąpienie od umowy - zwrot towaru + wzór.. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie określone w regulaminie Sklepu oraz w wyżej wymienionej ustawie.formularz zwrotu towaru numer zamÓwienia: ..

Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu: ..... Na mocy u. stawy.

numer faktury/paragonu: .poz 827) odstepuje od umowy sprzedaŽy nastepujqcych towarów: nazwa towarów / tytu\ ofert / numer ofert: data zakupu: data odbioru towaru: Moje dane imie i nazwisko: adres: Prosze dokonaé zwrotu zap\aconej ceny towaru wraz z kosztami dostawy - zgodnie z przepisami ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta: na numer rachunku bankowego:Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość Oświadczam, że zgodnie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 o prawach konsumenta zwracam zakupiony towar w postaci: .. FORMULARZ ZWROTU TOWARU* Informuję o moim odstąpieniu od umowy sprzedaży następującej rzeczy: Nazwa towaru:FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY Adresat: MIVO Sp.. Pozdrawiam // Robert M.. Odstąpienie od umowy zawartej na odległość, a także od umowy podpisanej poza lokalem przedsiębiorstwa, bez podania przyczyny odstąpienia, jest prawem konsumenta nabytym wskutek dostosowywania polskiego prawa do norm prawa unijnego.. (art 32 pkt 1 ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U.. DATA ZAMÓWIENIA: .. NUMER FAKTURY/PARAGONU: .827) odstępuję od umowy sprzedaży zawartej z firmą: Agnieszka Mikulska ul. Okólna 55J/2 05-270 Marki NIP: 9522133762 i zwracam wymienione poniżej towary.. Zabezpieczę paczkę tak, aby nie została uszkodzona podczas transportu.formularz odstĄpienia od umowy i zwrotu towaru (prosimy o wydrukowanie i wypełnienie formularza w miejscach wykropkowanych) Imię i nazwisko osoby dokonującej zwrotu:Wzór formularza odstąpienia od umowy..

Korzystanie z niniejszego formularza nie wiąże się z żadnymi kosztami.

FORMULARZ ZWROTU TOWARU.. Zespół AllegroKupujący (konsument) w większości przypadków ma prawo do odstąpienia od zakupu dokonanego u przedsiębiorcy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu odebrania towaru.. Znane mi są warunki zwrotu towarów w tym trybie, określone w regulaminie sklepu oraz w wyżej wymienionej ustawie.. Jeśli się na to zdecyduje, powinien poinformować o tym sprzedającego - korzystając na przykład z udostępnionego przez Allegro formularza zwrotów (więcej tutaj).wymiana towaru w ramach zgłoszonej reklamacji zwrot ceny zakupu towaru w związku z odstąpieniem od umowy sprzedaży zamiana na inny produkt w ramach zgłoszonej reklamacji Nazwa towaru Cena brutto Przyczyna reklamacji/odstąpienia od umowy Proszę o zwrot gotówki na rachunek bankowy:formularz odstĄpienia od umowy (zwrotu) Adresat : SKLEP INTERNETOWY GD Investment ul. Wyzwolenia 30, 41-407 Imielin , tel.. Podaj swoje dane.. W razie dodatkowych pytań, pozostaję w kontakcie.. Aby na czas skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy zakupu, wystarczy poinfor-mować nas o tym przesyłając niniejszy formularz tak, abyśmy go otrzymali przed upływem terminu odstąpienia.. Zapoznałem się z regulaminem..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt