Wniosek czyste powietrze 2020 online
Załączniki do wniosku.. Zgodnie z zapowiedziami, 10 czerwca 2020 uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze".. Od teraz bez wychodzenia z domu można starać się o dotację na wymianę kopciuchów i termomode .Wymagana dokumentacja obowiązująca od 21.10.2020 r. Pobierz; 1.. Załącznik nr 1 Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkową: b. Załącznik nr 2 do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Koszty kwalifikowane oraz maksymalny poziom dofinansowania .Po wejściu na stronę gov.pl należy wybrać zakładkę "Nieruchomości i środowisko", a następnie "Skorzystaj z programu Czyste Powietrze" i tam złożyć wniosek po uprzednim zarejestrowaniu się i zalogowaniu.. Nr wniosku Korekta wniosku 2.. 15 maja 2020 roku została uruchomiona nowa edycja programu Czyste Powietrze, wspierającego walkę ze smogiem i przejście na gospodarkę niskoemisyjną w gospodarstwach domowych.3.. 41 333 59 16, email: [email protected] Placówki terenowe WFOŚiGW w Kielcach będą czynne od 01.02.2021r.. Program Priorytetowy Czyste Powietrze obowiązujący od 21 października 2020 r.: a. E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.. Wnioski składa się w postaci elektronicznej: 1) poprzez aplikację internetową, tj. Od 10 czerwca pojawiła się możliwość składania wniosków online za pośrednictwem strony gov.pl Ścieżka dostępu do wniosków wygląda następująco: ZakładkaFormularz wniosku Czyste Powietrze..

Sprawdź wypełniony wniosek.

Zgodnie z zapowiedziami 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze".. Instrukcja - jak wypełnić i złożyć wniosek o płatność w ramach Programu „Czyste Powietrze"W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy zarejestrować konto w portalu i zalogować się.Krótszy czas rozpatrywania wniosków - Czyste Powietrze 2020 to także zmiana w kresie oczekiwania na realizację wniosku.. Okres ten został skrócony z 90 do 30 dni.. E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie zaprasza pracowników Gmin z województwa mazowieckiego, które zajmują się i będą się zajmować obsługą Programu Czyste Powietrze na szkolenie on-line: „Program Priorytetowy Czyste Powietrze - zasady i wniosek o dofinansowanie".. Serwis ten jest dostępny na stronie internetowej każdego z Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.. E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.Złóż wniosek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wsparcia finansowego, udzielanego przez WFOŚiGW we Wrocławiu..

Złóż wniosek o dofinansowanie bez wychodzenia z domu - w formie online!

E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.. Program Priorytetowy Czyste Powietrze obowiązujący od 15 maja 2020 r. Szkolenie odbędzie się w terminie: 19.05.2021 r. godz. 10.00.. Uruchomienie naboru wniosków do wersji 2.0 programu Czyste Powietrze: na dotację z podstawowym poziomem dofinansowania rozpoczął się 15 maja 2020 r.Została uruchomiona elektroniczna platforma do składania e-wniosków w programie Czyste Powietrze!. Teraz bez wychodzenia z domu można starać się o dotację na wymianę kopciuchów i termomodernizację domu.. Wniosek o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Czyste powietrze" Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku należy zapoznać się z .10-06-2020, 08:45. e - Instrukcja - jak wypełnić i złożyć wniosek o płatność w ramach Programu „Czyste Powietrze" - formularz online..

Utwórz i wypełnij wniosek o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.

Portal Beneficjenta dostępny na stronie internetowej właściwego wfośigw lub 2) poprzez serwis „gov.pl".. Dołącz wymagane załączniki w formie skanów lub dokumentów elektronicznych.. Jeśli masz problem z pobraniem wniosku zapoznaj się z tym fragmentem instrukcji - przejdź>>.. ODO2 - Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie szczególnej kategorii danych osobowych.Wniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - formularz online dostępny pod adresem: gwd.nfosigw.gov.pl e.. Do wypełnionego wniosku należy dołączyć niezbędne dokumenty w formie załączników.Czyste Powietrze: e-wnioski bez wychodzenia z domu.. Przed złożeniem wniosku poprzez Portal Beneficjenta Wnioskodawca rejestruje konto na tym portalu.„Czyste Powietrze" - rządowy program dopłat do wymiany pieca i termomodernizacji - od niedawna umożliwia składanie wniosków bez wychodzenia z domu.. Instrukcja - jak wypełnić i złożyć wniosek o płatność w ramach Programu „Czyste Powietrze" - formularz onlineWniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - formularz online dostępny pod adresem: Wniosek online GWD 06e.Wniosek o dofinansowanie w PP Czyste Powietrze Wypełnia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: Data złożenia wniosku Nr sprawy 1..

Podpisz wniosek elektronicznie za pomocą profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Wyślij dokumenty: wniosek z załącznikami.Złóż wniosek online na gov.pl lub w wojewódzkim funduszu ochrony środowiska i gospodarki wodnej Zobacz jak łatwo złożyć wniosek o dofinansowanie Kliknij w zdjęcie, żeby powiększyćW przyszłości będzie to również możliwe przez portal gov.pl.. Wnioski należy składać wyłącznie drogą pocztową albo osobiście w Funduszu i jego oddziałach.Wnioski na dofinansowanie w programie Czyste Powietrze składa się w postaci elektronicznej.. Wystarczy wejść na: pobrać wniosek w wersji elektronicznej - interaktywny PDF - należy zarejestrować się na Portalu Beneficjenta.. Uwaga!. Nadal będzie możliwość składania wniosków w wersji papierowej.. Żeby skorzystać z tej opcji .Wniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - formularz online dostępny pod adresem: e..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt