Druk szczepień na covid
Druk deklaracji do położnej - PDF.. Ankieta dostępna będzie także na miejscu w dniu szczepienia jednak jej wcześniejsze wypełnienie znacznie przyspieszy kwalifikację lekarską i pracę punktu szczepień.. Kwestionariusz przed szczepieniem COVID - PDF.. Potwierdzam, że zostały mi przekazane informacje dotyczące .Druki na szczepienie przeciw COVID-19 w Gminnym Punkcie Szczepień w Morzyczynie Na 1 termin szczepienia (pierwsza dawka) należy przynieść wypełnione i podpisane: - kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem przeciw COVID-19Osoby umówione na szczepienie przeciw COVID - 19 w naszej placówce prosimy o wydrukowanie i wypełnienie ankiety która znajduje się pod linkiem.. PobierzDruki do pobrania.. Oświadczenie - prawa rodzicielskie.. Szczegóły.. Wywiad epidemiologiczny - PDF.. Leave a replyMateriały informacyjne dla szpitali i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19.. Materiały obowiązkowe do druku dla punktów szczepień: 1.. Walka z fałszywymi informacjami; Krótka historia szczepionek.. Stosowane obecnie w Polsce szczepionki przeciwko COVID -19 Comirnaty i Moderna wymagają podania dwóch dawek w odstępie minimum 21 dni.DRUKI DO POBRANIA.. Komisja Europejska opublikowała polskojęzyczne druki informacyjne szczepionki przeciwko COVID-19 Comirnaty firmy Pfizer .Zgoda na szczepienie oraz na przetwarzanie i udostępnianie danych Niniejszym wyrażam dobrowolnie świadomą zgodę na szczepienie przeciwko COVID-19..

Napis "Punkt szczepień" 2.

Udostępniamy w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dla lekarzy i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19, a także materiały dla punktów szczepień.. Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej.Komisja Europejska opublikowała polskojęzyczne druki informacyjne szczepionki przeciwko COVID-19 - przekazał prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów .To pierwsza szczepionka na Covid-19 dopuszczona do obrotu w UE.. pytania będą negatywne.. Opublikowano: 22 październik 2020.. W Narodowym Programie Szczepień weźmie udział ponad 50 Placówek Medycznych LUX MED zlokalizowanych na terenie całego kraju.Uzyskanie dokumentacji medycznej osób nieletnich - dwa dokumenty (tj: oświadczenie - prawa rodzicielskie + wniosek), osoby pełnoletnie tylko wniosek wypełniają.. Wzór nr 2. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz niewyrażenie na nie zgody.. Wniosek o udostępnienie dokumentacji medycznej.Kwestionariusz przed szczepieniem przeciw COVID-19 dla pacjenta.. Zgodnie z kalendarzem szczepień w Polsce szczepienia osób, które ukończyły 70 lat, rozpoczną się 25 stycznia w 5994 punktach w całej Polsce.. Informacje ogólne; Sprawdź, ile dawek szczepionki trafi do Polski; Szczepionki przeciwko COVID-19..

Strzałka punkt szczepień (prosto) 4.

Pacjent może zarejestrować się się na szczepienie przez: • Internetowe Konto Pacjenta (IKP) na stronie pacjent.gov.pl, • infolinię Narodowego Programu Szczepień Przeciw COVID-19 pod numerem 989,Zapisy na szczepienia przeciw COVID 19 możliwe są poprzez Internetowe Konto Pacjenta, specjalną Infolinię NFZ 989, w centrum medycznym, które realizuje tego typu szczepienia oraz przez Infolinię LUX MED 22 33 22 849. szczepienia COVID-19 .. W razie wątpliwości należy skontaktować się z lekarzem realizującym szczepienia.Nadal szczepić będą wybrane przychodnie i tzw. szpitale węzłowe.. Dzwoniąc na infolinię, otrzymasz najbardziej aktualne i wiarygodne informacje na temat szczepień przeciwko koronawirusowi.. Substancje pomocnicze: Szczepionka zawiera mniej niż 1 mmol (39 mg) potasu na dawkę, to znaczy szczepionkę uznaje się za „wolną od potasu".. Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19Kod QR potwierdzający zaszczepienie się przeciwko COVID-19 dwoma dawkami szczepionki można otrzymać na dwa sposoby: Korzystając z Internetowego Konta Pacjenta (IKP) lub z aplikacji mObywatel.. Infolinia Narodowego Programu Szczepień przeciw COVID-19 Ważne!. Prosząc o wydruk papierowy kodu w punkcie szczepień bezpośrednio po zaszczepieniu drugą dawką lub podczas wizyty u lekarza.Wzór nr 1. a Oświadczenie potwierdzające powiadomienie i poinformowanie o obowiązkowym i zalecanym szczepieniu ochronnym oraz wyrażenie na nie zgody..

Strzałka punkt szczepień (cofnij) 5.

Osoby zapisane na szczepienie covid-19 prosimy o pobranie Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 oraz uzupełnieniem go przed wizytą w przychodni.Formularze do pobrania Narodowy Program Szczepień przeciw COVID-19.. Jak na przestrzeni dziejów ratowano ludzkość?. Ta grupa to 4,6 mln osób, w tym 1,75 mln to osoby po 80. roku życia, a 2,8 mln to seniorzy w wieku 70-79 lat.Szczepienie przeciw COVID-19: materiały informacyjne dla pacjentów, personelu medycznego i punktów szczepień 29-12-2020 Praktyczna ulotka o szczepionce dla pacjenta, szczegółowe wytyczne i instrukcje dla placówek medycznych oraz materiały graficzne dla punktów szczepień.Jeśli odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań jest pozytywna, szczepienie przeciw COVID-19 powinno zostać odroczone.. Informacje dla pacjentaSzczepienie przeciwko COVID-19 MENU.. Znane są mi zasady i terminy realizacji szczepień, ich celowość, działanie oraz ewentualne powikłania i następstwa.Kalendarz szczepień na COVID-19 w Polsce..

Godziny pracy punktu szczepień 3.

Szczepionka zawiera mniej niż 1 mmol (23 mg) sodu na dawkę, to znaczy szczepionkę uznaje się za „wolną od sodu".Jak można zapisać się na szczepienie przeciwko covid19 ?. Lekarze POZ nie wystawiają skierowań na szczepienie przeciwko koronawirusowi (z wyjątkiem pacjentów z gruby 1b).Jak będą dokumentowane szczepienia przeciw COVID-19?. W tej chwili zgodnie z harmonogramem zapisy na szczepienia są wciąż otwarte dla osób powyżej 60. roku życia, zgodnie z wcześniejszym harmonogramem na szczepienia zapisywały się już osoby 48+ i nadal mogą to robić (roczniki 1973 i starsze).. Od poniedziałku 26 kwietnia ruszyły zapisy dla dwóch roczników dziennie.Transport na szczepienia przeciw COVID-19 dla osób powyżej 70. roku życia organizowany będzie dla osób, które mają obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu z miejsca zamieszkania do najbliższego punktu szczepień.Drukuj.. Strzałka punkt szczepień (w lewo) 6.Na końcu umieszczone jest oświadczenie: "Oświadczam, że dobrowolnie wyrażam zgodę na wykonanie szczepienia przeciw COVID-19.. Pobierz.. Pracodawca będzie mógł zorganizować punkt szczepień, jeśli znajdzie 500 osób do zaszczepienia i zorganizuje zespół oraz zabezpieczenie, to otrzyma szczepionki.Aktualny kalendarz szczepień przeciw COVID-19 na 2021 rok.. Szczepienie przeciw Covid-19- druk do pobrania.. - W drugim kwartale powstaną też punkty drive thru na parkingach, umożliwimy szczepienia w zakładach pracy i aptekach - mówił Michał Dworczyk, pełnomocnik rządu do programu szczepień przeciwko Covid-19.. Klauzula informacyjna (format pliku *doc) : POBIERZMateriały informacyjne dla szpitali i pacjentów dotyczące szczepień przeciwko COVID-19.. Druk deklaracji do lekarza - PDF.. W drugim etapie, po 15 stycznia .. Druk deklaracji do pielęgniarki - PDF.. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (format pliku *doc) : POBIERZ.. O szczepionce Wstecz.. Na Internetowym Koncie Pacjenta znajdziesz zaświadczenie o szczepieniu i pobierzesz kod QR, który potwierdza, że jesteś zaszczepiony.. Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 dostępny jest na oficjalnej stronie Szczepimysię.pl (zakładka materiały informacyjne dla szpitali) [ obowiązuje od 09.04.2021 ].E-rejestracja na szczepienie przeciw COVID-19 Umów się na szczepienie, korzystając z e-rejestracji..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt