Czyste powietrze wniosek pdf wrocław
W celu pobrania i wypełnienia aktualnego formularza wniosku należy zarejestrować konto w portalu i zalogować się.Infolinia programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 80* Infolinia dla gmin ws.. STRONA GŁÓWNA OGŁOSZENIA AKTUALNOŚCI WFOŚiGW WE WROCŁAWIU (RSS) OFERTY FUNDUSZU Formularz wniosku "Moja woda" O Programie .. programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 90 [email protected] [email protected] * pytania o status złożonego wniosku kieruj bezpośrednio do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiskaUtwórz i wypełnij wniosek o dofinansowanie z programu Czyste Powietrze.. (071) 78-22-300 do 03 .. „Czyste powietrze" - wniosek o wydanie zaświadczenia Zaświadczenia o wysokości przeciętnego miesięcznego dochodu przypadającego na jednego członka gospodarstwa domowego wydawane w związku z Programem „Czyste Powietrze" 2.0.- elektroniczne wnioski dot.. Ostatnio zmodyfikował: Sylwester Tyszkowski 2020-08-03 08:32:09 Opublikował: Robert Borkacki 2020-05-19 12:46:14Wniosek o zaświadczenie ( CZYSTE POWIETRZE) [ŻĄDANIE / WYDANIA ZAŚWIADCZENIA O WYSOKOŚCI PRZECIĘTNEGO MIESIĘCZNEGO DOCHODU PRZYPADAJĄCEGO NA JEDNEGO CZŁONKA GOSPODARSTWA DOMOWEGO] 194 kB: 26-10-2020: Klauzula Informacyjna art. 13 RODO ( Czyste Powietrze) [RODO - Czyste Powietrze ] 58 kB: 26-10-2020Doradztwo energetyczne, pomoc w wypełnieniu wniosku..

Sprawdź wypełniony wniosek.

programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 90 [email protected] [email protected] * pytania o status złożonego wniosku kieruj bezpośrednio do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiskaWniosek o dofinansowanie w PP Czyste Powietrze Wypełnia Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej: Data złożenia wniosku Nr sprawy 1.. Program skupia się na wymianie starych pieców i kotłów na paliwo stałe oraz termomodernizacji budynków jednorodzinnych by efektywnie zarządzać energią.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie informuje, że w celu zapobiegania i przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się koronawirusa (wirusa COVID-19) wśród Beneficjentów i Pracowników od dnia 12 października 2020 r. do odwołania, wprowadza się ograniczenia w kontakcie bezpośrednim.. Podstawowym warunkiem uzyskania pomocy ze środków WFOŚiGW we Wrocławiu jest uzyskanie efektu ekologicznego czyli określonych korzyści dla środowiska oraz zgodność wniosku o dofinansowanie z następującymi dokumentami:OGŁOSZENIA Nowa wersja wniosku o płatność w ramach Programu „Czyste Powietrze" 2.0..

Podpisz wniosek elektronicznie za pomocą profilu zaufanego lub podpisu kwalifikowanego.

Spotkania i konsultację możliwe będą jedynie w przypadku .. Jeśli masz problem z pobraniem wniosku .Wzór formularza wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze (wersja poglądowa - w celu wypełnienia proszę sie zalogować i pobrać interaktywny " -Formularz Wniosku-") - 15.02.2021 r. Instrukcja wypełniania formularza wniosku o dofinansowanie w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - 15.02.2021 r.53-611 Wrocław ul. Strzegomska 6 Kontakt: tel.. Narzędziem w osiągnięciu celu jest dofinansowanie przedsięwzięć realizowanych przez beneficjentów uprawnionych do podstawowego .Czyste Powietrze .. Wniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - formularz online dostępny pod adresem: e.Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest zmniejszenie lub uniknięcie emisji pyłów i innych zanieczyszczeń wprowadzanych do atmosfery przez domy jednorodzinne.. obu programów będą dostępne w panelach Czyste Powietrze i Oferty Funduszu tylko dla osób które mają Konto na Portalu i prawidłowo się zalogowały - po wypełnieniu wybranego wniosku należy go zweryfikować za pomocą przycisku na pierwszej stronie - wtedy zostanie wygenerowany numer kontrolny (kod kreskowy)O PROGRAMIE.. Dołącz wymagane załączniki w formie skanów lub dokumentów elektronicznych..

Instrukcja - Jak wypełnić wniosek o płatność w programie priorytetowym „Czyste Powietrze" d.

Uwaga!. E-wnioski są już dostępne w serwisie gov.pl.Wniosek o dofinansowanie w ramach programu Czyste Powietrze jest dostępny w siedzibach poszczególnych, 16 terytorialnych Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, na ich stronach internetowych, a właściwie na Portalach Beneficjenta.Wymagana dokumentacja w Programie Czyste Powietrze obowiązująca od 15.05.2020 r. Pobierz; 1.. Wskazuję jak zmiana naszych nawyków może wpływać na zużycie energii.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.. 501 kB: 06-09-2017: Zmiana treści Programu - Uchwała nr 16/2018 z dnia 02.02.2018 r.„Czyste Powietrze": e-wnioski bez wychodzenia z domu.. Wyślij dokumenty: wniosek z załącznikami.Wrocław 53-661 , Pl. Solidarności 1/3/5 - III piętro Obsługa klientów pokój nr 316, od poniedziałku do piątku w godzinach od 08:00 do 15:00.. Wnioski należy składać wyłącznie drogą pocztową albo osobiście w Funduszu i jego oddziałach.Uwaga: do dofinansowania kwalifikują się koszty zgodne z załącznikiem nr 2 albo 2a do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze (zwanego dalej Programem), poniesione nie wcześniej niż 6 miesięcy przed datą złożenia wniosku o dofinansowanie, a także nie wcześniej niż data wskazana w ogłoszeniu o zmianie Programu.Infolinia programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 80* Infolinia dla gmin ws..

Po zalogowaniu się do serwisu w zakładce „Formularz wniosku" można pobrać wniosek Czyste Powietrze.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej we Wrocławiu.

Program Priorytetowy Czyste Powietrze obowiązujący od 15 maja 2020 r. Wniosek o dofinansowanie w ramach programu priorytetowego „Czyste powietrze" Przed przystąpieniem do wypełnienia wniosku należy zapoznać się z .Infolinia programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 80* Infolinia dla gmin ws.. programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 90 [email protected] [email protected] * pytania o status złożonego wniosku kieruj bezpośrednio do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiskaZałącznik Wielkość Data; Treść Programu .. Załącznik nr 1 do Programu Priorytetowego Czyste Powietrze - Łączenie dotacji z termomodernizacyjną ulgą podatkowąWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie jest samorządową osobą prawną w rozumieniu art. 9 pkt 14) ustawy o finansach publicznych.. Ciepły Dom oferuje kompleksową pomoc w zakresie oszczędzania kosztów energii cieplnej w budynkach.. Czyste Powietrze to kompleksowy program, którego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych poprzez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych jednorodzinnych.. Zgodnie z zapowiedziami 10 czerwca 2020 r. uruchomiona została internetowa ścieżka składania wniosków o dofinansowanie w ramach programu „Czyste Powietrze".. Formy pomocy: preferencyjne pożyczki z możliwością częściowego umorzenia, dotacje, dopłaty do częściowej spłaty kapitału kredytów bankowych i przekazuje środki .b.. Wniosek o płatność w ramach Programu Priorytetowego Czyste Powietrze ; c.. Opublikował: Krystyna Flaczyk 2017-09-06 10:25:21.. W dniu 16.11.2020 r. na Portalu Beneficjenta został udostępniony wniosek o płatność w postaci aktywnego formularza PDF, który jest przeznaczony dla Beneficjentów wnioskujących o wypłatę środków w ramach realizacji umów z części 1 jak i części 2 Programu „Czyste Powietrze".Infolinia programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 80* Infolinia dla gmin ws.. AKTUALNOŚCI WFOŚiGW WE WROCŁAWIU (RSS) .. programu „Czyste Powietrze": 22 340 40 90 [email protected] [email protected] * pytania o status złożonego wniosku kieruj bezpośrednio do wojewódzkiego funduszu ochrony środowiskaPo wypełnieniu formularza rejestracyjnego na podany adres e-mail przychodzi link aktywacyjny, a kliknięcie w niego uruchamia proces aktywacji konta w Portalu Beneficjenta..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt