Wniosek po angielsku
Obszerniejsze z nich zawierając szczegółowe pouczenia co do sposobów ich wypełnienia.. złożyć wniosek o coś po angielsku — Słownik Polsko - Angielski | Glosbe(wniosek o zabezpieczenie roszczenia = motion requesting security for a claim) JK Malkiewicz, Slownik terminologii prawniczej: Jacek Krankowski (X) PRO pts in pair: 1633.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. rzeczownik.. Polish Przedmiotowy wniosek ma na celu zniesienie obowiązku wizowego dla obywateli Tajwanu.Przykłady użycia - "złożyć wniosek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Polish A jeżeli tak, wówczas spytam: dlaczego dotąd nikt nie odpowiedział na te wnioski ?Tłumaczenie hasła "złożyć wniosek" na angielski.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Co znaczy i jak powiedzieć "wniosek" po angielsku?. "wnioski" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "wnioski" po polsku .. czasownik.. na .wniosek urlopowy po angielsku .. wniosek /ˈvjɲɔsɛk/ rzeczownik r. męski gramatyka .. Nielogiczne byłoby wyciąganie wniosków odnośnie realizacji programu po upływie zaledwie roku.Sprawdź tutaj tłumaczenei polski-angielski słowa wniosek w słowniku online PONS!. Słownik terminów administracyjnych.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Wniosek o dofinansowanie został złożony w ramach Działania 4.1 Zwiększenie dostępności transportowej ośrodków miejskich leżących w sieci drogowej TEN-T i odciążenie miast od nadmiernego ruchu drogowego Oś priorytetowa IV Infrastruktura drogowa dla miast Program Operacyjny Infrastruktura i Środowisko na lata 2014-2020.Dyskusja na temat krótkie podanie o podwyżkę na forum językowym Prace domowe, problemy lingwistyczneZ-15a Wniosek o zasiłek opiekuńczy z powodu sprawowania opieki nad dzieckiem; ..

wniosek urlopowy.

(Odrzucili moją propozycję, bo uznali, że jest zbyt kosztowna.). bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wypróbuj za darmo kurs eTutor.. Tłumaczenia w słowniku polsko - angielski.. Słownik terminów prawnicznych.. "na wniosek" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "na wniosek" po polsku .. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 3 stanowi, że jeśli zbierze się 40 posłów, mogą oni złożyć wniosek o sprawdzenie, czy na sali obrad jest kworum.. rzeczownik gramatyka .. Przykłady użycia - "wniosek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. lessons learned .. (Komisja odrzuciła wniosek jednego z parlamentarzystów.). bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. 1, organ spółki przekazuje materiały i dokumenty, których rozpatrzenie jest przewidziane na danym posiedzeniu"Przykłady użycia - "wyciągnąć wnioski" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Brak tłumaczeń .. "zgłosić wniosek" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "zgłosić wniosek" po polsku .. Wyświetlamy przykłady wyłącznie po to, aby pomóc ci z przetłumaczeniem słowa lub .Przykłady użycia - "na wniosek" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne..

na wniosek, na żądanie.

pl. pomysł, propozycja, projekt złożony do dyskusji i podjęcia decyzji o jego przyjęciu lub odrzuceniu +4 definicje .. Formularze opublikowane są w formacie dokumentów PDF.. Polish Trudno nadrobić stracony czas, lecz możemy wyciągnąć z tamtych wydarzeń wnioski .Polish 149 ust.. Powiązane zwroty — "zgłosić wniosek" .Tłumaczenia w kontekście hasła "wniosek o wydanie pozwolenia" z polskiego na angielski od Reverso Context: Każdy wniosek o wydanie pozwolenia wskazuje ilość, która nie może przekroczyć ilości dostępnej w przedmiotowej transzy.wniosek dowodowy w sprawie, tylko błagam o cos innego niż motion as to evidence bo native speake tego nie rozumie, a słowniki nic lepszego nie podają This site uses cookies.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'wniosek o udzielenie informacji' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę.Sprawdź tłumaczenia 'złożyć wniosek o coś' na język Angielski.. Polish Może Pan złożyć wniosek w sprawie euroobligacji i o to pytał pan poseł Schulz.Tłumaczenia w kontekście hasła "złożyć wniosek o" z polskiego na angielski od Reverso Context: Wypełnij ten formularz, aby złożyć wniosek o wydanie numeru Zarejestrowanego Eksportera (REX).Tłumaczenia w kontekście hasła "wniosek o wydanie" z polskiego na angielski od Reverso Context: wniosek o wydanie orzeczenia, wniosek o wydanie pozwolenia, wniosek o wydanie zezwoleniawniosek, z którym pracownik zwraca się do pracodawcy..

zgłosić wniosek.

czasownik gramatyka .. outcome.Przykłady użycia - "wnioski" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. wniosek, z którym pracownik zwraca się do pracodawcy.. Co znaczy i jak powiedzieć "złożyć wniosek" po angielsku?. more_vert open_in_new Link to sourceSprawdź tłumaczenia 'wniosek o udzielenie informacji' na język Angielski.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Czasownik.. wnioski..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt