Formularz reklamacji empik
z o.o. z siedzibą w Warszawie.. Uzupełnij wszystkie wymagane pola (*)Empik.com stosuje najnowsze technologie i specjalne procedury ochrony danych osobowych, w tym protokół transmisji TLS/SSL.. Krok 2 Zanieś produkt do salonu Empik, w którym odebrałeś zamówienie.Formularz kontaktowy Określ temat, a następnie wybierz sposób kontaktu Wybierz Pytanie o produkt Dostawa Zamówienie Płatność i faktura Reklamacje i Zwroty Uwagi, sugestie, pochwały Współpraca reklamowa Zgłoś błąd w opisie produktu Mój EmpikZgłoś reklamację przesyłając opis i zdjęcia uszkodzonego produktu w wiadomości empik na adres: [email protected] W odpowiedzi poinformujemy Cię, czy przesłane zdjęcia wystarczą do rozpatrzenia reklamacji oraz o kolejnych krokach.. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przesłanie odpowiedzi na adres e-mail, prosimy o przesłanie reklamacji listownie na adres: DPD Polska Sp.. z o.o., Dział Reklamacji, 02-274 Warszawa, ul. ROCA wykorzystuje pliki cookie własne i stron trzecich w celu optymalizacji korzystania z witryny przez użytkowników oraz realizacji zadań analitycznych; poprzez korzystanie z niniejszej witryny wyrażają Państwo zgodę na ich stosowanie.Samodzielnie utwórz nową ankietę lub pracuj nad nią razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi Twojego zapytania w ramach formularza kontaktowego, a także w celach statystycznych i analitycznych administratora.REKLAMACJA - PODSTAWOWE ZASADY Wszystkie towary znajdujące się w ofercie Sprzedawcy są towarami oryginalnymi, posiadającymi gwarancję jakości producenta..

Jakie dokumenty muszę załączyć do reklamacji?

Sprzedawca jest obowiązany - na swój koszt - wymienić rzecz wadliwą na wolną od wad alboFORMULARZ ZWROTU TOWARU Author: uzytkownik Created Date: 4/30/2009 10:54:27 AM Keywords () .W zakładce dostępne są formularze przydatne przy składaniu reklamacji, pozwu oraz przy odstąpieniu od umowy.Administratorem Twoich danych osobowych jest Empik Foto Sp.. To znacznie przyśpieszy obsługę Twojego zgłoszenia.. Podaj numer dokumentu Numer dokumentu jest nam potrzebny aby sprawnie zweryfikować zamówienie, które chcesz zareklamować.. Reklamację zgłoś jak najszybciej jednym ze wskazanym sposobów:Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.. .Miejscowość, data: _____ Eventim Customer Service Al.. +48 531 430 004; Podstawą wszczęcia procedury reklamacyjnej jest przesłanie do nas czystego reklamowanego towaru wraz z wypełnionym i podpisanym formularzem reklamacyjnym.. Naprawa uszkodzenia 2.. ♥wraz z poprawnie wypełnionym formularzem reklamacji, kartą gwarancyjną i dowodem zakupu (najlepiej oryginał lub kopia paragonu lub faktury VAT lub inny niebudzący wątpliwości dowód zakupu).. Przeglądaj tysiące produktów, zamów i skorzystaj z darmowej dostawy do salonów Empik w całej Polsce!W celu rozpatrzenia reklamacji przez Spółkę Klient powinien dostarczyć reklamowany Produkt wraz z dowodem zakupu tego Produktu od Spółki i opisem reklamacji (wzór dokumentu reklamacji znajduje się na stronie empikfoto.pl )..

Towar zabrudzony nie będzie podlegał reklamacji.Formularz.

Podanie tych danych jest niezbędne do sprawdzenia, czy decyzja UOKIK z dnia 15.07.2020 r. może dotyczyć Twojej umowy i złożonej wcześniej reklamacji.. Poznaj różnice między reklamacją z tytułu rękojmi, a z tytułu gwarancji!GWARANCJA PRODUCENTA.. Większość produktów posiada gwarancje realizowane bezpośrednio przez autoryzowane punkty serwisowe producentów (gwarantów).Mając na względzie ochronę Twoich danych osobowych, które nam powierzyłeś oraz fakt, iż w dniu 25 maja 2018 r. wchodzą w życie przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. nr 2016/679 uprzejmie informujemy, że w trosce o Twoje bezpieczeństwo dokonaliśmy zmian w naszym sklepie internetowym, związanych z ochroną tych danych.Reklamacja bez logowania.. Dowiedz się, jak napisać reklamację i pobierz darmowy wzór pisma reklamacyjnego!. Jeśli korzystasz z Empik Premium lub Empik Premium Free termin na zwrot został przedłużony do 30 dni.. Numer dokumentu * * DALEJ.. Przypominamy, że spisanie protokołu szkody nie uruchamia procedury reklamacyjnej..

Brak numeru dokumentu może wydłużyć proces reklamacji.

Dokument jest dostępny również w panelu klienta i jest do pobrania na stronie internetowej.. Wybierz z listy.. Dokumenty wymagane w zgłoszeniu reklamacyjnym są wyszczególnione w formularzu reklamacyjnym.empik.com brak odpowiedzi w ciagu 30 dni i odrzucenie reklamacji .. Jeśli dostarczony towar posiada wady lub jest niezgodny z umową, Klient może go zareklamować.. Reklamację należy zgłosić pisemnie na adres Sprzedawcy.Logo de Roca.. Zwrot możesz zgłosić za pomocą formularza w Moim Koncie dostępnego w zakładce szczegóły lub wykorzystać formularz zwrotu wydrukowany ze strony empik.com.By reklamować towar w Empik należy zapakować wadliwy lub uszkodzony produkt oraz wypełnić formularz znajdujący się na odwrocie faktury dołączonej do zamówienia.. Zwrot kosztów zakupu * *) tylko w przypadkach gdy : - naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów,Aby uzyskać informacje na temat reklamacji prosimy o kontakt z Biurem Obsługi pod nr tel.. Reklamacja może być złożona: a) w Salonie Empik, w którym Klient odebrał zamówiony Produkt;Ponad 2 500 000 produktów w kategoriach Książka, Muzyka, Film, Zdrowie i uroda, Zabawki, Dom i ogród, Elektronika, AGD, Sport..

Analizuj wyniki w ...Formularz reklamacji Elektroniczny protokół szkody .

W razie wystąpienia wadliwości produktów należy złożyć formularz reklamacji i zwrócić wadliwy towar.Preferowana forma uznania reklamacji Proszę zaznaczyć odpowiedni punkt: 1.. Brak produktu w paczce.. Pamiętaj, aby uwzględnić wszystkie dane.. Witam.. Mineralnej 15, 02-274 Warszawa.Dane określone w formularzu reklamacji, które nie mają charakteru opcjonalnego, są jednak niezbędne do obsługi, rozpoznania i rozpatrzenia reklamacji .. Towar na gwarancji należy wysłać do autoryzowanego serwisu marki.Reklamacje i naprawy w empik.com Podobne, jak w przypadku odstąpienia od umowy, tak samo i w przypadku odesłania produktów do naprawy lub do zwrotu (np. uszkodzonego podczas transportu) musimy wypełnić formularz znajdujący się na odwrocie faktury dołączonej do zamówienia.reklamacje w internetowym sklepie Empik.com.. Z Empik Premium taniej.. Szczegółowe warunki realizacji gwarancji są określone w druku gwarancji wystawionej przez gwaranta.. Co mam zrobic w takiej sytuacji: kupilem buty na empik.com - buty z wada fabryczna polegajaca na tym, ze po 10-15 minutach chodzenia juz obcieraja piety, przez co nie da sie z nich korzystac.. Jak postępować w razie potrzeby reklamowania rzeczy ze sklepu Empik.com?. Wybierz jeden z wielu pięknych, gotowych motywów lub utwórz własny.. Wypełnij poniższe pola.. Klauzula informacyjna.. Wybierając ten sposób reklamacji pamiętaj, że to właśnie gwarant rozpatruje reklamację, a nie sklep internetowy smyk.com..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt