Fałszywe rachunki za prąd energa
Firma prosi klientów, aby dokładnie sprawdzali dane na otrzymanej fakturze.. W związku z kilkudziesięcioma przypadkami otrzymania fałszywych faktur, które klienci zgłosili Enerdze, firma prosi o ostrożność.. Uwaga - fałszywa faktura Energa może Cię drogo kosztować!Znów pojawiły się fałszywe faktury za prąd 7 lipca 2017 (artykuł sprzed 3 lat) (103 .. czy faktura przyszła w kopercie firmowej Energa, fałszywe faktury są często wysyłane w białej kopercie ze znaczkiem - sprawdzić, czy faktura została .. Co do faktur z energii to polecam korzystać i ich portalu i tam weryfikować rachunki.Przez to oszukani klienci, bardzo często seniorzy, płacili rachunki za prąd wyższe nawet o kilkaset złotych - mówi Agnieszka Pomaska.. Jestem zszokowana, że takie coś wogóle nastapiło i że ENERGA ma tak poważny problem .Energa przypomina ponadto, że w ostatnim czasie zmienił się system obsługi klienta oraz dane, na które należy wykonywać przelewy.. Oszuści wykorzystują fakt, że firma energetyczna spóźniała się z wysyłaniem rachunków.. Niestety, pojawiają się oszuści, którzy fakt ten próbują wykorzystać.. Wyglądają prawie jak oryginały, ale można je rozróżnić dzięki kilku istotnym szczegółom.. Dlatego radzimy zachować ostrożność!fałszywe rachunki za prąd grupa energa Mieszkaniec gminy Puck romansował przez internet i stracił 21 tys. zł..

Fałszywe rachunki za prąd.

.Od kilku tygodni klienci firmy Energa z tego obszaru, dostawali bardzo zawyżone rachunki za prąd - osoby, które płaciły po 300-400 zł miesięcznie za energię elektryczną, zaczęły otrzymywać faktury nawet na 4000 zł… Oczywiście była możliwość reklamacji, ale TYLKO po opłaceniu zawyżonego rachunku.Niektórzy klienci Energa Obrót otrzymali w ostatnich dniach fałszywe faktury za prąd.. Niektórzy już od niemal roku nie otrzymali rachunku za prąd.. - Stąd nasze spotkanie przed siedzibą spółki Energa Obrót - spółki Skarbu Państwa.. Oszuści trafili na dobry moment, bowiem…Firma Energa ostrzega przed fałszywymi fakturami.. - Netkobiety.pl .. ostatnio płacę bardzo duże rachunki za prąd a co miesiąc sama spiuję licznik i wtedy płacę za zużycie rzeczywiste, wczoraj minęły 2 tygodnie od ostatniej płatności i z ciekawości spisałam licznik okazało się, że zużycie było bardzo duże, bo na godzinę .Energa, największy dostawca prądu w naszym rejonie, dostała już kilkadziesiąt zgłoszeń od ludzi, których oszuści chcieli nabrać na fałszywe rachunki..

...Uwaga na fałszywe rachunki za prąd Energa!

Już co najmniej kilkadziesiąt osób otrzymało rachunki za prąd od firmy podszywającej się pod Energę.. 300 gospodarstw domowych w Gdyni od roku uczy się zarządzać energią elektryczną, bezpłatnie testując nowoczesne narzędzia i usługi.Uwaga na fałszywe faktury za prąd 20 kwietnia 2016 (artykuł sprzed 5 lat) (181 opinii) .. Po naszej interwencji Energa skorygowała rachunek za prąd dla pana Józefa Oleksego ze Szczecinka Rajmund Wełnic.Uwaga na fałszywe faktury za prąd Marek Weiss 5 maja 2016, 14:09 .. Z bankiem, w którym są takie rachunki Energa nie ma umowy już od roku.. Firma prosi klientów, aby dokładnie sprawdzali dane na otrzymanej fakturze.Fałszywe faktury za prąd.. - Co charakterystyczne: rachunki te przyszły w białej kopercie, a nie naszej firmowej.. Korespondencja, jaka trafia do naszych rąk .Oszuści znowu nie dają o sobie zapomnieć.. Na razie sprawa dotyczy tylko rejonu Gdańska, ale na baczności powinni mieć się mieszkańcy całej Polski.Tagi: oszuści energa fałszywe rachunki od Energi fałszywe rachunki za prąd.. Przyczyną opóźnień była zmiana systemu obsługi.Fałszywe rachunki za energię.. dzis odebralam POWTÓRNE WEZWANIE DO ZAPLATY które było co najlepsze awizowano..

KOPIUJ LINK ...Wysokie rachunki z firmy Energa za prąd.

* Zgadza się.. - Pierwsze takie przypadki pojawiły się w Trójmieście, następnie dostaliśmy pojedyncze zgłoszenia z Torunia.Zobacz materiał tu: dniu 28.04.16 w bibliotece publicznej w Pucku odbyła.Wielokrotnie na łamach naszego serwisu podkreślaliśmy, że działalność oszustów nie zna granic.. 3 lip 15 16:11 Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę .. W ubiegłym tygodniu Energa otrzymała od kilku swoich klientów zgłoszenia o przypadkach otrzymania e-maila zawierającego fałszywe rachunki za prąd.. w którym są takie rachunki Energa .Koncern Energetyczny ENERGA SA wprowadził dla swoich klientów wygodny sposób płatności rachunków za energię elektryczną.. Energa apelowała o zachowanie szczególnej ostrożności i sprawdzanie czy dana faktura jest prawdziwa.Energa: Uwaga na fałszywe faktury za prąd Do Energi zgłosili się klienci, którzy otrzymali fałszywą fakturę za prąd.. Alle Bücher natürlich versandkostenfreiUwaga na fałszywe faktury za prąd Do Energi zgłosili się klienci, którzy otrzymali fałszywą fakturę za prąd.. W ostatnim czasie wielu klientów Energi z rejonu Gdańska otrzymało podrobione faktury za energię elektryczną.. Energa podkreśla, że nigdy nie wysyła do klientów eFaktur, tylko powiadomienie o jej .Fałszywe rachunki za prąd Energa..

Obecnie dostępny jest on pod adresem 24.energa.pl.

Swoją drogą w dziwnych czasach żyjemy, konsument chce płacić rachunki i jeszcze musimy przypominać się dostawcy.fałszywe rachunki za prąd; grupa energa; Komentarze (1) Udostępnij Komentarze 1 Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników.. Cenimy wolność słowa i .Uwaga na oszustów wysyłających fałszywe faktury i rachunki za prąd Janusz Ludwiczak.. Ja dostaje rachunki od energa obrot sa.od zawsze.ro raz.a dwa ze mam zawsze ten sam termin zaplaty i podobna kwote do zaplaty ze wzgledu na zuzycie.numer konta zmienil sie raz i od razu dzwonilem i pytalem o co chodzi.wszystko wyjasnione od razu.Kosmiczny rachunek za prąd!Proszę o pomoc.ENERGA.. Rachunki można regulować w kasach wybranych supermarketów i hipermarketów, w sklepach osiedlowych oraz na stacjach benzynowych na terenie całego kraju - wszędzie tam gdzie znajdują się terminale płatności gotówkowych VIA Moje rachunki.. Podrobione rachunki za energię elektryczną trafiały do klientów Energi.. Komentarze (1) Dodaj swój komentarz.. 26.Do Energi zgłosiło się do tej pory kilkadziesiąt osób, które otrzymały fałszywe faktury za prąd.. Dzisiaj złożymy interwencję w Urzędzie Regulacji Energetyki i Urzędzie Ochrony Konkurencji i Konsumentów.Energa pokazuje klientom jak obniżyć rachunki za prąd Średnio 75 zł na kwartał można zaoszczędzić na opłatach za prąd - to wstępne wyniki będącego na półmetku programu Energa Living Lab.. Jak nie dać się oszukać?. Nadawcy tej wiadomości proszą o pobranie faktury oraz jej opłacenie..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt