Elektroniczna faktura energa
Zamów.Fakturę elektroniczną możesz aktywować wygodnie w naszych serwisach na stronie ENERGA24 lub eBOK.. Towary do budowy, modernizacji, remontów i eksploatacji sieci elektroenergetycznych oraz instalacji elektrycznych.. Zamów e-fakturę i zobacz jakie to wygodne.z) Usługa PGE eFaktura - usługa przesyłania oraz udostępniania Klientom PGE Obrót S.A. faktur VAT w formie elektronicznej i/lub za pośrednictwem kanałów elektronicznych - w tym w ramach Usługi PGE eBOK.. Poznaj korzyści.. Wszystkie faktury elektroniczne są dostępne 24h/7 dni w tygodniu; Powiadomienie o wystawionej eFakturze możemy wysłać smsem lub na adres e-mailE-faktura.. Działa w północnej i środkowej części kraju (obszar ok. 75 tys. km kw. na terenach województw: pomorskiego i warmińsko-mazurskiego oraz zachodniopomorskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, mazowieckiego i kujawsko-pomorskiego).11., 12. i 17 Licznik energii biernej pojemnościowej (na niektórych fakturach pozycja oznaczona jako energia bierna oddana) - w tej pozycji znajduje się rozliczenie za energię bierną wprowadzoną do sieci , czyli tzw. przekompensowanie.. .Faktury lub ich duplikaty albo ww.. Na fakturze znajdują się: DANE ODCZYTOWE - informują o ilości pobranej energii elektrycznej we wskazanym na fakturze okresie (od - do).. Ale uwaga - będzie tania sensacja - geniusze z obsługi wyłączają dostęp do bazy danych już po południu, przez co wracając z pracy nie mogłem się zarejestrować, a po wymianie 6 e-maili w tempie 1-2 na tydzień z [email protected] i zarejestrowaniu się tą drogą nadal nie mogę .Oszczędzaj czas i las..

Faktura elektroniczna jest dostępna 24h.

E-faktura zastępuje dokument w formie papierowej i jest dostępna do wglądu lub pobrania w eBOK.Skorzystaj z elektronicznego Biura Obsługi Klienta.. Usługa PGE eBOK jest świadczona przez PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie, przy ul. 8 Marca 6, 35 - 959 Rzeszów.. 31-587 KrakówZgodnie z § 37 rozporządzenia Ministra Energii z dnia 15 marca 2019 r. w sprawie szczegółowych zasad kształtowania i kalkulacji taryf oraz rozliczeń w obrocie energią elektryczną, w przypadku stwierdzenia błędów w pomiarze lub odczycie wskazań układu pomiarowo-rozliczeniowego lub innych nieprawidłowości, które spowodowały zawyżenie lub zaniżenie należności za pobraną .. Jest bezpłatna, nie zapłacisz za jej aktywację.E-faktura - wygoda i bezpieczny sposób na zarządzanie rachunkami.. Jest to specjalny serwis internetowy nazywany także Energa24 .. Wygodny dostęp do konta Energa - sprawdź swoje saldo, zobacz fakturę i zapłać za prąd.Hasło podane podczas rejestracji..

To faktura elektroniczna, którą otrzymasz na swój adres e-mail.

Faktura trafia do Ciebie w momencie wystawienia - nie musisz czekać na przesyłkę, nie musisz chodzić do banku lub na pocztę i wypełniać druków polecenia przelewu.. Nie musisz przechowywać stosu dokumentów i pamiętać, gdzie są.. E-faktura zawiera takie same dane jak faktura papierowa oraz posiada taką samą ważność prawną.. się z opisem poszczególnych elementów faktury.. Ciepłownicza 1.. Jest dostępna dla Klientów, którzy posiadają konto w Elektronicznym Biurze Obsługi Klienta.. 12 znaków, bez polskich znaków.. Powiadomienie o wystawionej eFakturze możemy wysłać smsem lub na adres e-mail.Fakturę elektroniczną możesz aktywować wygodnie w naszych serwisach na stronie eBOK/Energa24.. Wszystkie faktury elektroniczne są dostępne 24h/7 dni w tygodniu.. Usługa E-faktury dotyczy świadczenia usługi wystawienia i przesyłania do Odbiorcy faktur, not odsetkowych, not uznaniowych oraz korekt tych dokumentów i ich duplikatów w formie elektronicznej.. Zaloguj się jeśli jesteś klientem Energi i chcesz śledzić status zgłoszenia.Zasady wystawiania faktur elektronicznych - przechowywanie faktur..

Zobacz, jakie korzyści da Ci faktura elektroniczna: Oszczędność czasu .

Możesz to zrobić w wybrany przez siebie sposób: Wypełnij elektroniczny formularz uruchomienia usługi PGE eFaktura na stronie lub aktywować elektroniczną fakturę za prąd w Energa należy zarejestrować się w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta, czyli Energa ebok, a następnie zalogować się na swoje konto.. kopie tych dokumentów poświadczone za zgodność z oryginałem mogą Państwo przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub tradycyjną na adres: PGE Energia Ciepła S.A. PGE Synergia.. Hasło musi zawierać małe, duże litery oraz cyfrę lub znak specjalny.Jeżeli nie otrzymałeś jeszcze pierwszej faktury to rejestracji za pomocą numeru Klienta dostępnego na umowie mogą dokonać dla Ciebie nasi Konsultanci z Telefonicznego Biura Obsługi Klienta lub zdalnie po otrzymaniu takiej informacji na adres [email protected] Faktury elektroniczne posiadają wysoką skuteczność doręczania oraz są przyjazne środowisku naturalnemu.E-faktura Energa znajduje się w elektronicznym Biurze Obsługi Klienta.. Aby przejść na e-fakturę:ENERGA-OPERATOR SA jest jednym z największych dystrybutorów energii elektrycznej w Polsce.. Rozliczenie za energię bierną pojemnościową odbywa się bez podziału na strefy czasowe.. Jeżeli w tej rubryce faktury znajdują się opłaty i .Nr płatnika jest to pierwsza część (do ukośnika) numeru dowolnej faktury za energię elektryczną..

Zawiera takie same dane jak faktura papierowa oraz posiada taką samą ważność prawną.

O wystawionej fakturze na Twoim koncie eBOK lub ENERGA24 powiadomimy Cię mailowo.. na dobę 7 dni w tygodniu, z każdego miejsca na świecie, a jej znalezienie zajmuje tylko chwilę.. Faktury elektroniczne podobnie jak te tradycyjne - przechowuje się przez okres 5 lat, licząc od końca roku kalendarzowego, w którym minął termin płatności podatku.. O „wpadnięciu" rachunku do eBOK klient jest informowany e-mailowo.. Do otrzymywania dokumentów w formie elektronicznej jest uprawniony każdy Odbiorca, który posiada podpisaną z ENERGA-OPERATOR SA umowę o .ENERGA24 to serwis obsługi klienta przez Internet.. Jeśli aktywowałeś usługę eFaktura na e-mail, zostanie ona wysłana do Ciebie na wskazany adres.Zaloguj się ENERGA24 Jeśli korzystasz z ENERGA24, to zaloguj się do.eFaktura.. Profesjonalna sprzedaż artykułów elektrotechnicznych i elektroinstalacyjnych na potrzeby Grupy ENERGA oraz dla klientów zewnętrznych.Faktury wystawiane przez firmę Enea i przychodzące do firm mogą być przesyłane w różny sposób.. z o.o. - obsługa logistyczna i magazynowa Spółki ENERGA-OPERATOR S.A.. Oczywiście taką fakturę można wydrukować - Energa wysyła ją w formacie PDF.. W każdej chwili możesz sprawdzić fakturę z przeszłości.To proste!. Jej największym atutem jest znaczący spadek kosztów dystrybucji.. E-faktury można przechowywać w formie elektronicznej, nie ma konieczności ich drukowania.E-faktura to dokument w formie elektronicznej wystawiony za usługi świadczone przez Eneę.. Fakturę elektroniczną możesz aktywować wygodnie w naszych serwisach na stronie ENERGA24 lub eBOK.. 2.ENERGA Logistyka Sp..Komentarze

Brak komentarzy.


Regulamin | Kontakt